Žádná aktualita k zobrazení.

Upozornění

Drobečková navigace

Úvod > U nás

U nás

onas.jpg

 Jak to u nás chodí?

  1. V recepci si můžete telefonicky, nebo e-mailem objednat přímo operační zákrok, nebo předoperační konzultaci. Bezplatnou předoperační konzultaci doporučujeme v případě, že si nejste zcela jisti rozhodnutím, zda dát svého miláčka kastrovat, nebo potřebujete s lékařem probrat další zdravotní, psychické, nebo technické otázky spojené s kastrací. 
  2. Pacienta přivedete na kliniku v předem domluveném  termínu v čase 9:00-10:00 hod.
  3. Dodržujte, prosím, domluvenou délku hladovky (obecně u pejsků 12 hodin, u koček a mláďat 6-8 hodin. Den předem krmte lehčí, rychle stravitelnou stravou. Je vhodné přivézt domácí deku, ručník, pro kočky vlastní plastovou přepravku. 
  4. Prosíme zvířata odblešit a odčervit předem (cca 4 týdny před plánovaným zákrokem).
  5. Po operaci Vás operující lékař, nebo asistentka telefonicky informuje o průběhu zákroku a dalším časovém plánu spojeným s vyzvednutím pacienta.
  6. Zvíře je po operaci v hospitalizační péči veterinárních sester, budí se z anestezie, jsou mu aplikovány infúze, léky proti bolesti a antibiotika. Klid, teplo, odborná manipulace a monitoring jsou důležitou součástí bezpečného provedení celého zákroku, proto nevydáváme pacienty bezprostředně po operačním úkonu.
  7. Propouštění do domácí péče obyčejně probíhá v čase od 17:00 do 18:30 hod. Pacienti odchází domu za plného vědomí ve stabilizovaném stavu. Dostanete od nás veškeré informace ohledně následné  péče a domluvíme se na další kontrole u nás, nebo u Vašeho veterináře

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů